EUROBEDS – pravidla, partneři, slevy

EurobedsSlevový systém pro členy KČT, pravidla slevového systému. Slevový systém EUROBEDS má již letitou tradici, prodělal svůj vývoj a ustálil se na osvědčených zásadách.

Člen věrnostního programu Sphere

Sphere CardČlenské průkazy KČT nám přináší díky věrnostnímu programu Sphere stále více a více výhod, které můžeme čerpat na více než 10 000 místech v ČR i SR ve výši 5 až 30 % z ceny nákupu. Na stránkách www.sphere.cz jsou různé tipy. Členský průkaz KČT plní zároveň funkci slevové karty.

Partneři EUROBEDS

EurobedsPartneři EUROBEDS

Slevy na turistických chatách v Česku, na Slovensku, v Rakousku a v Německu

Bezručova chata, Lysá horaSlevy na turistických chatách v Česku, na Slovensku, Rakousku a Německu (Bavorsku). Členové KČT s platným členským průkazem obdrží slevu na ubytování.

Slevy na památkové objekty

Jindřichův Hradec, hrad a zámekSlevy na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu NPÚ. Po předložení platného členského průkazu KČT bude poskytnuto zlevněné vstupné namísto základního vstupného.

Kontakty

KČTEurobeds, Klub českých turistů.
Kontakty, objednávka inzerce, sjednání partnerství.

Obrazový atlas regionů

Obrazový atlas regionůKlub českých turistů každoročně vydává Obrazový atlas regionů každoročně zaměřený na různé oblasti, památky, lázeňství, cykloturistika apod. Zde je archiv některeých ročníků.

Přihlásit se k odběru EUROBEDS RSS