Člen věrnostního programu Sphere

Sphere Card

Členské průkazy KČT nám přináší díky věrnostnímu programu Sphere stále více a více výhod, které můžeme čerpat na více než 10 000 místech v ČR i SR ve výši 5 až 30 % z ceny nákupu.

Na stránkách www.sphere.cz jsou různé tipy – můžete navštívit místa plná tepla, vody a relaxu – aquaparky a termální lázně, které Vám připomenou léto a kde můžete naplno využívat všech výhod, které máte díky programu Sphere. Najdete je jak v České republice, tak i na Slovensku a dokonce i v Rakousku. Jedním z nich je i resort Therme Laa – termální lázně, sauny, vodní svět, dětský svět, masáže, které udělají radost každému. Jak rodinám s dětmi, dospělým, tak i seniorům. A to vše kousek za našimi hranicemi uprostřed malebné dolnorakouské krajiny.

Jak výhody Sphere získat

Členský průkaz KČT plní zároveň funkci slevové karty. 

Na platný průkaz člena KČT můžete získat slevy od smluvních partnerů EUROBEDS a také slevy až na 10 tis. obchodních místech v ČR a SR v rámci věrnostního programu Sphere.

Jak výhody Sphere uplatnit

Jednoduše, stačí před placením průkaz KČT s logem Sphere ukázat a automaticky získáte danou výhodu.

Pokud není uvedeno jinak, slevy na karty s logem Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami. Zpravidla se nevztahují na denní menu, pobytové balíčky, lastminute zájezdy a tabákové výrobky.

Partneři programu

  • mají samolepku s logem Sphere card na dveřích či výloze
  • jsou uvedeni na www.sphere.cz
  • najdete je v mobilní aplikaci Sphere card

E-shopy

Nakupovat můžete také v e-shopech. Těch je nyní již více než 800 a pro nákup budete potřebovat unikátní EAN kód ze zadní strany karty (13místné číslo hned pod čárovým kódem). Platnost karty je uvedena na přední straně.

Mobilní aplikace

A nezapomeňte i na mobilní aplikaci Sphere, která vám vždy na cestách ukáže nejen nejbližší partnery ve vašem okolí, ale také vás bude informovat o novinkách a zajímavých akcích.

Kontakty, dotazy

S jakýmkoliv dotazem či připomínkou souvisejícími s používáním a uplatňováním Sphere card se obracejte, prosím, na  Klientservis Sphere Card:

Po-Pá: od 8.30 do 17.00 hod.
tel.: +420 241 710 502
mobil: +420 608 983 483
e-mail: klientservis@sphere.cz

Odkazy